01

VANDAD

شیمی صنعت ونداد

سازنده تخصصی اسپری درایر

شرکت شیمی صنعت ونداد با در اختیار داشتن تیم متخصص مهندسی و اجرایی در زمینه های مکانیک، مواد، برق و جوشکاری و با دارا بودن سالها تجربه در صنعت ماشین سازی و خشک کن های صنعتی، همچنین با کسب فناوری و دانش به روز دنیا در این زمینه سازنده تخصصی خشک کن پاششی(اسپری درایر) می باشد.

هیتر

هیتر

برای گرمی کردن هوای ورودی مورد نیاز جهت خشک کردن ذرات تمایز شده از هیتر استفاده می شود.


بوق

بوق

جهت جدایش مواد خشک شده که به دیواره محفظه می چسبند از بوق نیز استفاده می شود، با ایجاد فرکانس مناسب باعث لرزش بندنه شده و بدون هیچ آسیبی مواد را جدا می کند.

روتاری-ولو

روتاری ولو

برای تنظیم دبی مواد تولید شده، در پایین مخزن و سیکلون ها از روتاری ولو استفاده می شود.


چکش_پنوماتیک

چکش پنوماتیک

جهت جلوگیری از چسپیدن مواد به سطوح داخلی محفظه اصلی اسپری درایر از چکش های پنوماتیک استفاده می شود.

02

VANDAD

اسپری درایر

خشک کردن مواد به روش اسپری درایر یک فرآیند شامل معلق سازی ذرات با اتمایزر و هدایت آن در یک محیط خشکِ داغِ گازی (معمولا هوا)، به منظور تبخیر آب موجود در محلول می‎باشد. این روش یکی از مهمترین روش‎های فرآوری مواد غذایی مایع در صنعت است. توسعه این فرآیند با صنایع لبنی و تولید شیر خشک آغاز شد. تولید محصولات لبنی با این روش نخستین بار به سال 1800 میلادی باز می‎گردد؛ هر چند تا سال 1850 امکان تولید در مقیاس صنعتی وجود نداشت اما تا سال 2014 بیش از 25000 دستگاه اسپری درایر محصولات مختلف کشاورزی، بیوتکنولوژی، شیمیایی، صنایع رنگ، کنستانتره‎های معدنی، دارویی، غذایی و لبنی از ظرفیت یک کیلوگرم تا چند تن در ساعت را تولید کرده‎ اند …

سیکلون اسپری درایر

اتمایز

اتمایز کردن مهم‌ترین عمل در فرآیند اسپری درایر است. نوع اتمایزر نه تنها انرژی مورد نیاز برای تشکیل مواد اسپری شده را مشخص می‌کند، بلکه اندازه و توزیع قطرات و خط سیر و سرعت آن‌ها را نیز تعیین می‌کند و اندازه نهایی ذرات به آن وابسته است. طراحی محفظه نیز تحت‌تاثیر انتخاب اتمایزر قرار دارد. اندازه قطره، سطح انتقال حرارت موجود و در نتیجه نرخ خشک شدن را تعیین می‌کند.

03

VANDAD

کنترل کیفی

تست متریال، تست جوش، ارائه فاینال بوک
آنالیز استیل ها
ارائه فاینال بوک تمای جوش ها PT تست

امور مشتریان

6 ماه گارانتی قطعات
ارائه خدمات پس از فروش به مدت 2 سال
مشاوره و آموزش رایگان در محل

مانیتورینگ

کنترل آسان و دقیق
امکان کنترل دقیق و انعطاف پذیر PLC سیستم
توسط برنامه نویسی

طراحی خط تولید

طراحی خط تولید پودر در صنایع غذایی مانند پودر قهوه، دمنوش، صنایع دارویی ماننده واکسنها و پنیسلین صنایع شمیمایی همانند انواع کودها و کلات، صنایع رنگ و بسیاری صنایع دیگر

VANDAD

محصولات پودری تولید شده

اسپری درایر در صنایع مختلف غذایی اعم از پودر قهوه، دمنوش، پودر آبمیوه، پودر ژلاتین، پودر گیاهانی همچون آلوئورا، صنایع دارویی مثل واکسن‎ها و پنیسیلین، صنایع شیمیایی مثل انواع کودها و کلات‌ها، صنایع رنگ و بسیاری صنایع دیگر کاربرد فراوانی دارد. هرچند نمی‌توان گفت تنها با دستگاه اسپری درایر تمام این نیازها تامین می‎شود اما می‎توان ادعا کرد با توسعه این حوزه گام موثری در زنجیره تامین موارد مذکور برداشته خواهد شد.

04

VANDAD